Psy do przygarnięcia

Psy do przygarnięcia

by Mateusz Wysokiński - Fotograf Warszawa, 8 października 2013

Szalka i Gutek, podopieczni fundacji Psy Niczyje, zdjęcia psów do przygarnięcia

Szalka i Gutek czekają na człowieków, którzy przygarną je pod strzechę. Aktualnie pozostają pod opieką Psów Niczyich, są szczęściarzami- nie trafiły do schroniska. Mimo to fundacyjna opieka to nie prawdziwy dom. Żeby im pomóc jak zwykle zrobiłem zdjęcia psom do przygarnięcia. Liczę na to, że uda mi się w ten sposób pomóc znaleźć im dom.

Szalka (większa)- młoda psica. Możliwe, że nie skończyła jeszcze roku. Znaleziona na parkingu dla ciężarówek. Błąkała się tam sępiąc jedzenie.

Gutek (mniejszy)- pan pies, dorosły ośmiolatek, kulturalny, wie do czego służą spacery. Nadaje się dla osób mało dynamicznych- nie wymaga codziennych wielogodzinnych spacerów. Błąkał się na terenie ośrodka wypoczynkowego, był wielce wychudzony. Teraz jest już odkarmiony i ma potrzebne psu krągłości.

Szalkę i Gutka fotografowałem na trawniku przed warszawską Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego. W tym czasie psy przebywały na obserwacji w tamtejszej klinice małych zwierząt. Na fotograficznym spacerze oba zwierze brykały po trawie. Są dość ufne i wesołe. Lubię takie stwory. Zobaczcie kilka zdjęć, które zrobiłem im podczas zabawy.

Jeśli chcesz przygarnąć te lub inne psiaki skontaktuj się z wolontariuszkami: strona Psy Niczyje, Psy Niczyje na Fejsbuku.

Zdjęcia psów

Zdjęcia psów do adopcji

Dwa psy bawią się, zdjęcie czarno białe

Portret psa, fundacja Psy Niczyje

Pies z wielkimi uszami, fundacja Psy Niczyje

Zdjęcie młodego psa z wielkimi uszami

Gutek- pies do przygarnięcia zjęcie z bliska

Zdjęcie Szalki i Gutka- psów do przygarnięcia

Szalka i Gutek nie są jedynymi podopiecznymi fundacji Psy Niczyje. Jeśli chcesz przygarnąć te lub inne psiaki skontaktuj się z wolontariuszkami: strona Psy Niczyje, Psy Niczyje na Fejsbuku.

    Jedna odpowiedź do “Psy do przygarnięcia”

    1. fp360.pl pisze:

      Ten większy owczarek ma szalone oczy. Udostępnię na facebooku ;)

    Dodaj komentarz