Zapraszam na jutrzejsze spotkanie fotograficzne. Będziemy przeglądać zdjęcia autorów znanym i nie znanych, współczesnych i tych z przeszłości, aby poznać miejsca i czasy, w których nas nie było, by czerpać inspiracje do własnej pracy fotograficznej.

Poniżej tekst oficjalnego zaproszenia na wykład:

Klub fotograficzny zaprasza

_______________________________

wtorek 21 lutego 2012

godz. 18:30, ul. Puławska 255

_______________________________

MATEUSZ WYSOKIŃSKI

150 lat fotografii dokumentalnej

Od wieków ludzie odczuwają potrzebę dzielenia się z innymi wspomnieniami z doniosłych wydarzeń, miejsc które odwiedzili czy ludzi, których spotkali na swej drodze. W ten sposób powstały opowieści, ballady, książki i obrazy.

150 lat temu pojawiła się fotografia dając nowe możliwości entuzjastom dzielenia się rzeczywistością. Dotychczas żadne medium nie było tak dokładne, tak bliskie realności. Zapraszam na magiczną podróż w przestrzeni i czasie. Zobaczmy to co fotografowie dokumentaliści, z zawodu lub z przypadku, uznali za ważne, poruszające, ciekawe.

Mateusz Wysokiński – fotograf, ur. w 1983r. zajmuje się fotografią ślubną, rodzinną i prasową brał udział w 10 wystawach w Polsce, na Ukrainie i w Luksemburgu, prowadzi dwa blogi fotograficzne i jeden dla smakoszy. Jako wolontariusz fotografuje podopiecznych fundacji Psy Niczyje. Udziela indywidualnych lekcji fotografii, okazjonalnie prowadzi warsztaty.

www.wysokiniski.com

http://www.dobrafotografiaslubna.pl/
http://www.zjedztoziom.com/

www.facebook.com/wysokiniski

Serdecznie zapraszam Wanda Hansen

Służewski Dom Kultury
w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy
ul. Puławska 255
02-740 Warszawa
tel/fax 22 843-91-01
www.sdk.waw.pl

ilustracja zaproszenia na wykład o fotografii