Bardzo lubię przebieranki. W dzieciństwie uwielbiałem bale maskowe… ale dzieciństwo się skończyło, a razem z nim bale. Ostatnio coś się odmieniło. Moja koleżanka, na zdjęciu Cyganka, raz do roku, w kontrowersyjne Halloween, przystraja cały dom w upiorne dekoracje i organizuje imprezę. Wychodzi z założenia, że skoro ona musi przez cały dzień zasuwać by przygotować coś takiego to i goście, których zaprasza na imprezę, muszą się wykazać kreatywnością i wysiłkiem i przygotować sobie kostiumy. Monika zapowiada, że bez kostiumów nie na imprezę nie wpuszcza. Prawda to, czy czcze pogróżki na szczęście nikt nie nigdy nie sprawdzał i efektem tego jest najbardziej wypasiona impreza w roku!

W trakcie imprez Hallowoweenowych Moniki zawsze jest obecny Fantastyczny Bartosz, który robi dokumentację filmową… a dla mnie pozostaje fotografia. Moim celem jest dokumentacja kostiumów. W trakcie imprezy portretuję więc wszystkich chętnych uczestników. W tym roku zabrałem tło i trochę sprzętu studyjnego… ale trochę z lenistwa, a trochę z rozpoznania miejsca postanowiłem olać moje studyjne zabawki i wykorzystać tylko aparat, blendę i warunki zastane. Warunkami zastanymi była fioletowa ściana i wiszący w pokoju żyrandol. Nic więcej. Niech te zdjęcia posłużą za przykład tego, że tona drogiego sprzętu nie jest konieczna by zrobić fajne zdjęcia… bo moim zdaniem są fajne i jaram się efektem naszej melanżowej sesji.

W trakcie imprezy nie próżnowałem i nagrałem też odcinek vloga Zapytaj Fotografa, który możesz zobaczyć na Youtube. W drugiej części, tj od 3:45 możesz zobaczyć jak powstawały zaprezentowane poniżej zdjęcia. Smacznego! ;)

fotograf na imprezę kostiumową (1)

fotograf na imprezę kostiumową (2)

fotograf na imprezę kostiumową (3)

fotograf na imprezę kostiumową (4)

fotograf na imprezę kostiumową (5)

fotograf na imprezę kostiumową (6)

fotograf na imprezę kostiumową (7)

…a to ja :) Zdjęcie zrobił wspomniany wyżej Fantastyczny Bartosz :)fotograf na imprezę kostiumową (8)

fotograf na imprezę kostiumową (9)

fotograf na imprezę kostiumową (10)

fotograf na imprezę kostiumową (11)

fotograf na imprezę kostiumową (12)

fotograf na imprezę kostiumową (13)

fotograf na imprezę kostiumową (14)

fotograf na imprezę kostiumową (15)

fotograf na imprezę kostiumową (16)

fotograf na imprezę kostiumową (17)

fotograf na imprezę kostiumową (18)

fotograf na imprezę kostiumową (19)

Ja najbardziej lubię zdjęcie kata i Jezusa. Co podoba się Tobie? Napisz w komentarzu. Jeśli chcesz zatrudnić fotografa na swoją imprezę… zadzwoń do mnie na 504 673 997! Działam w całym kraju… a jeszcze chętniej gdzieś dalej!