Kiełpin k. Warszawy, dnia 23 czerwca 2010

Były Karolowe urodziny. Razem z Dorotą z firmy Baby Day zebraliśmy kilkoro znajomych dzieci i ich mam i przygotowaliśmy, a właściwie to Dorota i BabyDay’owe animatorki, imprezkę urodzinową. Zabawa odbyła się na terenie stadniny koni w podwarszawskim Kiełpinie. Do dyspozycji mieliśmy duże, zadaszone palenisko, nad którym upiekliśmy kiełbaski. Był też spory plac zabaw. Dziewczyny przygotowały rozmaite atrakcje: grę w kręgle, puszczanie latawca i mydlanych baniek, malowanie rękami, jeżdżenie elektrycznym samochodem. Karol zdmuchnął świeczki z tortu, a potem rozpakował swój prezent.

Dla właściciela obiektu zrobiłem też kilka zdjęć przedstawiających teren oraz salę weselną znajdującą się po drugiej stronie drogi. Widziałem też wyprowadzanie koni z wybiegów. Jeden pan prowadził kilka koni w tumanach kurzu… poczułem się jakbym oglądał reklamę Marlboro na żywo.

Na koniec pozwolę sobie na małą reklamę. Jeśli chcesz by ktoś za Ciebie przygotował imprezę dla dzieciaków, dużą lub mała, dla przyjaciół swojej pociechy, lub dla dzieci Twoich pracowników- skorzystaj z jednej z usług z szerokiego wachlarza z zaprzyjaźnionej firmy Baby Day. Chcesz wiedzieć więcej- zadzwoń do mnie.